فروش  محصولات اگروتکستایل در اصفهان:

بهترین شرکت فروش محصولات اگروتکستایل در اصفهان رویان سپهر آسیا.

مالچ پلی مری:

به هرگونه ماده طبیعی یا مصنوعی که برای ایجاد اهداف خاصی مانند ( بهره وری بیشتر از آب , تحکیم خاک و غیره ) ساخته و استفاده میشود , مالچ میگویند.

انواع مالچ :

  • ماده مالچ بیولوژیکی ( آلی)
  • مالچ شیمیایی ( غیر آلی)
  • مالچ فیزیکی ( معدنی)

عوامل انتخاب مالچ :

انتخاب مالچ به سه عامل بستگی دارد.

  1. قابلیت دسترسی : مالچ باید براحتی در بازار قابل خریداری باشد.
  2. مقرون به صرفه : برای تهیه مالچ در متراژ زیاد , یکی از اصلی ترین موارد صرفه اقتصادی آن است.
  3. گیاه : به گیاهی که باید مالچ دهی شود و فصل سال بستگی دارد.

محصولات اگرواتکستایل در اصفهان

میکرو گرین:

میکروگرین ها گیاهانی خوراکی , کوچک , جوان و لطیف هستند که با استفاده از بذر گونه های مختلف سبزیجات , گیاهان علفی , گیاهان معطر و گیاهان خوراکی وحشی تولید میشوند.

کشت و برداشت میکروگرین :

بسته به گونه ای که مورد کشت قرار گرفته است , پس از 7تا21 روز از جوانه زنی میتوان هنگامی که برگهای لپه کاملا رشد کرده و اولین برگهای واقعی ظهور کردند , برداشت شوند.

میکروگرین ها با برش ساقه های منفرد دقیقا از بالای خط بستر کشت (وقتی ارتفاع آنها 3تا9 سانتی متر باشد ) بدون ریشه برداشت میشوند. قسمت خوراکی آنها از ساقه , برگ های لپه ای و اولین برگ های واقعی درحال ظهور تشکیل می شود.

مزیت میکروگرین :

بزرگترین مزیت میکروگرین ها این است که به صورت زنده به همراه بستر کشت فروخته میشوند و مصرف کننده میتواند محصول خریداری شده را حتی چند دقیقه قبل از استفاده در آشپزخانه خود برداشت کند.

تمشک بی خار کشت بافتی :

تمشک بی خار بر خلاف بوته های معمولی تمشک هیچگونه خاری ندارد و ساقه آن کاملا صاف و بدون تیغ است. این نوع تمشک در نواحی نیمه گرمسیری مثل شمال ایران به خوبی رشد میکند.

خصوصیات تمشک بی خار:

میوه تمشک بدون خار دو برابر تمشک های جنگلی است. این نوع میوه به هیچ عنوان نمی تواند سرما و گرمای شدید را تحمل کند. این گیاه از دمای منفی 3 درجه تا 16درجه سانتی گراد رشد مناسبی دارد.

خاک مناسب تمشک بدون خار:

مناسب ترین نوع خاک برای رشد تمشک بی خار خاک های زهکشی شده , لومی و اسیدی است. اما از خاک های شنی , آهکی و ماسه ای نیز میتوان استفاده کرد. به شرطی که دارای رطوبت کافی باشد.

کود مناسب برای تمشک:

تمشک ها نسبت به مواد غذایی تمایل زیادی دارند. برای تامین غذای آنها کودهای دانه ای چند منظوره بهترین گزینه است. این نوع کودها را در فصل بهار روی خاک پخش میکنند و آنها را با کود گیاهی که به اندازه کافی پوسیده است , غنی می نمایند.

آفت تمشک بی خار:

بیماری های قارچی از جمله بیماری هایی هستند که تمشک خارجی را درگیر میکنند. سوسک تمشک , شته , کنه و عنکبوت قرمز آفاتی هستند که بوته این میوه را مورد هجوم قرار می دهند.

تمشک بی خار

انواع تمشک بیخار کشت بافتی

خواص تمشک

تور محافظ در مقابل تگرگ:

سابقه استفاده از توری ها و پوشش های پلیمری در کشاورزی به حدود سال 1950 میلادی بر میگردد. امروزه اصلی ترین روش جلوگیری از خسارات تگرگ , استفاده از توری های ضد تگرگ است. استفاده از این توری ها نه تنها برای مقابله با اثرات زیان بار تگرگ مناسب است بلکه در کاهش تشعشع آفتاب نیز موثر می باشد. تشعشع بیش از حد نور آفتاب موجب برخی مشکلات از جمله سوختگی پوست میوه شده و نیز عامل موثری در تشدید برخی عوامل بیماری زا می باشد.

تور ضد تگرگ

محصولات اگروتکستایل در اصفهان

توری ضد حشرات:

این نوع توری یک پارچه تور است که از پلی اتیلن ضد اشعه ماورای بنفش ساخته شده است. این مواد از محصولات اگروتکستایل می باشد.

توری ضد حشره از نوعی تور مقاوم تهیه شده است. که از آن برای جلوگیری از ورود حشرات استفاده می شود. این محصول به صورت آنتی تریپس می باشد و دارای عرض های 1.6 و 2 متری می باشد. این محصول دارای عمر بالایی است و از کیفیت مطلوب برخوردارست. این توری بسیار آسان نصب می شود و دارای استاندارد اروپا و عملکرد گلخانه ای را بهبود می بخشد.

تور ضد حشره

گلدان اگروتکستایل:

کشاورزی منبع اصلی تولید غذا در جهان است. با توجه به افزایش شهرنشینی و کاهش مناطق کشاورزی استفاده از صنعت و مواد شیمیایی جهت بهره وری بیشتر از زمین و محصول با کیفیت تر رو به فزونی است. که البته مضراتی نیز برای انسان و بروی زمین بجای میگذارد.

محصولات اگروتکستایل :

در باغبانی , کشاورزی و دام پروری برای کم کردن تاثیرات مضر زیست محیطی به روی محصولات به کار می رود . همچنین اگروتکستایل ها در زمینه برداشت محصول کاربرد دارند.

امروزه میتوان برخی محصولات را در گلدانهایی با جنس اگروتکستایل پرورش داد. بجز کم هزینه بودن این روش کشت میتوانید بهترین مزایای استفاده از این گلدان ها را در روبرو بخوانید.

گلدان آگروتکستایل

تور جمع آوری محصول:

روش های سنتی برداشت محصولات درختی همچون زیتون، پسته، خرما، انجیرو توت وسیب و… هر ساله ضررهای جدی به باغداران وارد میکند چرا که با زمین خوردن محصولات میتواند آن ها را به محصولات غیرقابل رقابت در بازار تبدیل کند ازدیگر معایب این روش این است که به نیروی انسانی بیشتری برای برداشت محصول  نیاز می باشد بااستفاده ازتورهای برداشت محصول میتوانید باصرف انرژی و نیروی کارکمتر،بیشترین بهره را برده چراکه نحوه استفاده از این تورها به گونه ایست که بین درختانی که قراراست برداشت محصول شوند با فاصله ای معین از سطح زمین به صورت کیسه قرار گرفته تا میوه رابصورت یکجا درخود نگه دارد تا از افتادن میوه وضربه دیدن آن جلوگیری کند  تراکم_طول_عرض_رنگ توری ها مطابق با سفارش ونیاز مشتریان تولید می شود.

شرکت رویان سپهر آسیا:

رویان سپهر آسیا فعال در زمینه خدمات کشاورزی و ارائه محصولات اگروتکستایل برای بهبودی محصولات کشاورزی است. برای سفارش محصولات ما همین حالا تماس بگیرید.

فهرست